Home

Welcome to my blog! See the archive page for all posts.

Geri döndüm :)

Son yazımdan bu yana(12 Ağustos) neredeyse 2 ay geçmiş. Bu süre zarfı boyunca yeni hayatıma adapte olmaya ve yarım kalan projelerimi tamamlamaya çalıştım(ki hala da çalışıyorum). Tabii bunca hengamenin arasında blogumla pek fazla ilgilenemedim. Ama bu haftadan itibaren burasını biraz daha hareketlendireceğim :)

Geçtiğimiz hafta içinde blog'a son yorumlar gibi birkaç yeni özellik daha ekledim. Mart ayından bu yana ilgilenemediğim, web teknolojileri konusundaki denemelerimi ve çalışmaları paylaştığım lab bölümünü ise kapsamlı bir yenilikten geçiriyorum. Arayüz tasarımı aynı kalacak ama altyapısında büyük değişiklikler olacak ve biraz daha kullanıcılarla etkileşimli hale gelecek.

Tamamen amatör olarak hazırladığım jQuery eklentim jGrow onca eksiğine rağmen oldukça iyi tepkiler aldı. Epey hata bildirisi ve özellik isteğinin -hatta sitemin :)- ardından yeni versiyonu için çalışmalara başladım. Bunun yanında yeni projem için hazırladığım bir eklentiyi daha paylaşacağım. Birde dilim döndüğünce jQuery eklentisi geliştirmeyle alakalı birkaç yazı yazmayı planlıyorum.

About me

I'm a software developer and Python core developer currently living in Helsinki, Finland.

GitHub · Twitter